Florian Centrum

Silikony i uszczelki

  • Opis
  • Zapytanie

Opis

Na dachach skośnych coraz rzadziej stosuje się papy – ich miejsce zajmują membrany dachowe. Dostępne w naszej ofercie membrany dachowe cechuje wysoka paroprzepuszczalność, wodoszczelność, wytrzymałość mechaniczna.
Membrany to folie, które mają zdolność przepuszczania pary wodnej, a jednocześnie są nieprzepuszczalne dla wody w stanie ciekłym, ale także śniegu i kurzu, oraz ograniczają przewiewanie wiatru.
Zadaniem ich jest zabezpieczenie izolacji termicznej i konstrukcji dachu przed czynnikami mogącymi przedostać się pod zewnętrzne pokrycie, a zarazem odprowadzanie nadmiaru wilgoci z wewnątrz budynku, co zapewnia właściwy mikroklimat poddasza.
Budując zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i stosując membrany zapewniamy trwałość, sprawność i długą żywotność drewnianej konstrukcji dachu oraz materiału izolacyjnego.
Stosowanie membran wynika ze zmiany w podejściu budujących do funkcji poddasza, które kiedyś pełniło funkcję strychu i magazynu, a dziś standardowo urządza się na nim dodatkową przestrzeń mieszkalną, dodatkowo dochodzą jeszcze względy ekonomiczne, ekologiczne i praktyczne z punktu widzenia wykonawstwa.
W trosce o klienta firma oferuje na miejscu materiały instalacyjne w postaci wkrętów ocynkowanych i lakierowanych z podkładką stalową i EPMD, lakiery zaprawkowe oraz uszczelki uniwersalne i kształtowe.

 


Zapytanie

Informacje o zamawiającym

Ulica, miejscowość, kod pocztowy, województwo

*

*

Informacje o produkcie

*